KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10493306
nr 1049 3306
Gravyrer
2 st, 1700-tal, motivet: 30x38 respektive 30x44
Kondition: skadat glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 19:51:48
600 kr